About the Richtext HTML editor

Availability: Sa pole oma kasutaja andmetes v├Áimaldanud HTML toimetit.

The Richtext HTML editor provides a word-processor interface embedded in your web page to allow you to edit text in an intuitive way, and produces normal HTML code.

Richtext HTML redaktor annab tekstitöötlusliidese, mis on manustatud sinu veebilehte, võimaldamaks sul teksti intuitiivselt redigeerida ning tekitab normaalse HTML koodi.
Lisaks teksti formaatimisele annab see redaktor rea kasulikke lisavõimalusi.

Kleebi teksti teistest rakendusprogrammidest

Võid lõigata ja kleepida rich text teistest Windowsi rakendusprogrammidest nagu Microsoft Word, otse sellesse redaktorisse ning sinu vormingud jäävad alles. Kasuta tavalist lõikamise ja kleepimise menüüd oma veebilehitsejas (või Control-C ja Control-V).

Kujutiste lisamine

  Kui sul on kujutisi, mis on juba veebilehel ilmunud ja veebiaadressi kaudu kättesaadavad, võid lisada neid kujutisi tekstidesse, kasutades klahvi ”Lisa kujutis”.

Tabelite lisamine

  Et oma tekstide paigutust muuta, võid kasutada tööribal klahvi “Lisa tabelid”.

Linkide lisamine

  Uue lingi tegemiseks trüki kõigepealt tekst, mida lingiks soovid. Siis tee see aktiivseks ja klõpsa lingi klahvi tööribal. Trüki veebiaadress, millega tahad seda linkida ja ongi valmis!

Emotikonide lisamine

  Nende väikeste ikoonide teksti paigutamiseks klõpsa smaili ikoonile tööribal. Avaneb dialoogikast, mis võimaldab valida järgmiste smaili ikoonide hulgast. (Alternatiivina võid trükkida vastava koodi otse oma teksti sisse ja see muudetakse hiljem ära teksti kuvamise käigus).

  naeratab :-)
  lai irve :-D
  pilgutab ilma ;-)
  segaduses :-/
  mõtlik V-.
  näitab keelt :-P
  lahe B-)
  nõustub ^-)
  silmad pärani 8-)
  üllatunud 8-o
  kurvastab :-(
  häbeneb 8-.
  punastab :-I
  musid :-X
  kloun :o)
  sinikas P-|
  tige 8-[
  surnud xx-P
  unine |-.
  õel }-]

K├Áikide abifailide indeks
Show this help in language: English